ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка мансардних вікон

Якщо порівнювати з іншими вікнами, то мансардні виділяються романтичністю і можливістю усамітнення зі своїми думками, або в приємній розслаблюючій обстановці, можна сказати, прямо під блакитним небом. Потрібно пам’ятати, що такі вікна кардинально відрізняються від своїх традиційних «побратимів». Через їх унікальній конструкції вони можуть ефективним чином затримувати вологу і не дають можливість протікати воді, навіть при сильній зливі.

Найкращим варіантом розміщення мансардних вікон є монтаж їх з нахилом скатів 15-90 градусів. Якщо є необхідність розміщення меблів безпосередньо під вікнами, то передбачена система відкриття по центральній осі. При митті таких вікон потрібно всього лише зафіксувати їх перевернутому режимі і з легкістю провести прибирання. На одному мансардному поверсі можуть застосовуватися одночасно і мансардні вікна, і звичайні вертикальні, якщо це дає можливість підсилити пластику фасаду споруди і завершить його архітектурне напрямок.

  •  Мансардні вікна

Цікаві факти про мансардні вікна:

  • завдяки такому розташуванню вони дозволяють отримувати в середньому на сорок відсотків більше світла, ніж звичні вертикальні вікна;
  • стійки до холодних кліматичних умов;
  • вони мають спеціальну систему відкриття: з верхнім відкриванням по центральній осі або з поєднаним відкриванням по верхній і центральній осі, також бувають вікна з електричним керуванням;
  • мансардні вікна тестують в найбільш екстремальних погодних умовах, щоб довести надійність;
  • встановлюються кронштейни для полегшення монтажу штор.

Технічні розробки, спеціально підібрані матеріали, а так само нові удосконалення — гарантують повну безпеку і комфорт. Зробити мансарду ідеальної дуже просто!

Наша компанія вже давно займається продажем і монтажем мансардних вікон від провідних фірм-виробників

У найкоротші терміни здійснюється розрахунок необхідної кількості матеріалу, проводяться фахові консультації технічних фахівців, надаються відстрочки платежів, розроблена гнучка система знижок і прийнятна цінова політика — це лише малий перелік створених для клієнтів комфортних умов. Довіра замовників і бездоганна репутація — це основні цінності, які займають найвищі позиції в корпоративній філософії компанії. Підтвердженням надійності робіт та якості матеріалів є гарантії, обумовлені в гарантійний паспорт, який видають всім клієнтам.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу