ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Монтаж водостічних систем

Професійний монтаж водостічної системи. Ми частенько спостерігаємо, що стіни будівель, на яких немає водостоку або він погано встановлений, часто вологі. У зимовий період ця волога починає замерзати і, як наслідок, руйнується матеріал стін. Однак страждають не тільки стінки, а й покриття навколо будівлі. Під будинком накопичується волога, а при температурних перепадах відбуваються розриви вимощення. У підсумку вона знаходить жахливий, розбитий вигляд. Виходом в даній ситуації і є водостічні системи. Вони відводять воду від будівлі: на газон, в дренажну систему або в водозбірний колодязь.

Для того щоб запобігти руйнуванню покрівлі, зберегти власний будинок від протікань, застосовуються спеціальні водостоки. Водостічні системи — це вкрай потрібна установка. Вони бувають різними, їх форма, методика установки безпосередньо залежить від кута нахилу даху і багатьох інших факторів.

Водосточная система

Водостічні системи Profil, Galeco, Briza мають ряд переваг:

  • прості в установці;
  • стійкі до корозії;
  • не великi дрібні пошкодження, подряпини;
  • легко переносять агресивні зовнішні впливи — вологість, забрудненість повітря, ультрафіолетове і сонячне випромінювання, перепади температури, солі, кислоти, та інше;
  • володіють хорошими естетичними якостями;
  • прийнятні ціни;
  • поглинають звуки дощу;
  • мають здатність відновлювати форму після деформації;
  • тривалий термін експлуатації;
  • ефективні і високонадійні.

Саме це їх і робить такими популярними серед професійних будівельників. Форма ринви спроектована таким чином, щоб можна було запобігти переливання води через край навіть у найсильніший злива. Завдяки наявності додаткових ребер жорсткості і розсікачів повітря, водостоки відрізняються підвищеною пропускною спроможністю.

Компанія забезпечує монтаж водостоку, послуги ремонту та виготовлення, розробку проектів креслень, виїзд бригади фахівців, які пройшли курси спеціальної підготовки. Пропонується багатий асортимент водостічних систем, які найкращим чином будуть поєднуватися з найрізноманітнішими матеріалами.

Що стосується вартості установки водостічної системи, то вона варіюється від обраного вами матеріалу, особливостей будови будівлі, величини стоку. Однак найчастіше кошторис збільшується не особливо, а от якість установки професіоналами разюче відрізняється від самостійного монтажу.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу