ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Електромонтажні роботи

Услуги электриков для электромонтажных работУ житті сучасної людини досить часто доводиться стикатися з електрикою. Будинки, буквально на кожному кроці можна зустріти електричні прилади, без яких наше життя було б досить некомфортна. Адже, важко уявити собі житло без телевізора, холодильника, пральної машини, мікрволновкі і т.д.

Але все, коли-небудь застаріває і приходить в непридатність. Настає такий момент, коли необхідно оновити електричні прилади, та й повністю житло в цілому. Не варто чекати, поки елементи проводки або прилади минуться в непридатність.

Чи плануєте ремонт? Особливу увагу необхідно приділити увазі таких робіт як — електромонтажні роботи. Так як електромонтаж грає дуже важливу роль при проведенні ремонтних робіт, як в квартирі, так і в приватному будинку.

Не варто забувати, що робота з електрикою несе значний ризик для життя, тому, гарненько подумайте, перш ніж самим ремонтувати проводку. Можливо, буде надійніше звернутися до професіоналів.

Электромонтажные работы в квартире и на дому

Наша компанія надає повний спектр послуг електромонтажні роботи в місті Київ. Від заміни люстр, ламп, установки генератора, до повної заміни внутрішньої і зовнішньої електропроводки. Наші професійні електрики, виконають роботу в найкоротші терміни, з дотриманням всіх норм і правил електромонтажу.

Не варто ризикувати своїм життям і життями Ваших близьких, якщо Ви не впевнені, що впораєтеся. Зверніться до нас. Ми проконсультуємо Вас, підберемо найбільш влаштовує саме Вас, варіант, за ціною і якістю матеріалів. Наші електрики люб’язні і акуратні.

Ми дуже відповідально ставимося до роботи, що свідчить про високу якість виконуваної роботи, підтвердженому позитивними відгуками багатьох жителів міста Київ. Подбайте про себе і своїх оселях, а ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу