ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Ремонт зовнішнього освітлення

 Зовнішнє освітленняЯк би уважно ви не стежили за порядком і справністю зовнішнього освітлення, дрібні неполадки все одно проявляються з часом, так як світильники або лампи постійно знаходяться на вулиці і, піддаються прямому впливу навколишнього середовища.

Підтримувати систему зовнішнього освітлення в належному вигляді дуже важливо, так як її несправності можуть полягати в небезпечних для людського життя факторів. Найпростіший приклад — це оголені дроти обірвані вітром. Наша компанія надає вам послуги з ремонту зовнішнього освітлення.

Ремонт зовнішнього освітленняЩоб скористатися послугами по ремонту зовнішнього освітлення в Києві, вам досить просто подзвонити за телефоном нашої компанії. Ми надамо вам висококваліфікованих працівників, які владнають всі неполадки і проведуть професійну діагностику всієї системи освітлення, після якої ваша зовнішнє освітлення не потребуватиме ремонту ще дуже довгий час.

Ремонт зовнішнього освітлення обійдеться вам зовсім в невелику ціну, яка буде встановлена відповідно до рівня поломки. Не варто нехтувати своєю безпекою і безпекою оточуючих людей. Завітайте до наших досвідчених працівників і світло навколо вашого будинку або магазину засяє знову.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу