ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка електрогенераторів

 електрогенераторМи компанія, яка вже не перший рік займається електромонтажними роботами і установкою побутової техніки. Сьогодні ми хочемо трохи розповісти вам про електрогенератори і навіщо взагалі вони потрібні в побуті.

Електрогенератор — це прилад, за допомогою якого можна перетворити абсолютно будь-яку енергію в електрику. У побуті використання даного приладу дозволить вам значно економити електроенергію. Спектр використання електрогенератора дуже широкий: його можна застосовувати як в господарстві, так і при роботі на будівництві або в будь-який інший ситуації, коли важлива економія енергії.

Установка електрогенераторів в Києві — ця послуга актуальна тепер як ніколи. У нас ви без проблем зможете скористатися нашими послугами установки електрогенератора. Установкою буде займатися кваліфікований фахівець. Так само наша компанія надасть вам весь список, які ми надаємо, при установці, і список всіх наявних у нас видів електрогенераторів. Замовити установку електрогенератора і дізнатися його ціну, ви зможете, зателефонувавши за телефоном нашої компанії.

Установка електрогенератора Електрогенератори існують двох типів: бензинові та дизельні. Дизельні генератори використовують багато палива при роботі, а так само вони досить гучні, але зате видають електрику хорошої якості. Їх найчастіше використовують в місцях, де зовсім немає електрики: наприклад на природі. Бензинові електрогенератори більш безшумні і їх при потребі можна використовувати в приміщенні, а так само вони дуже добре працюють на морозі.

Але у них так само існують мінуси. Вони видають не такий якісний струм, як дизельні. Придбавши електрогенератор, ви зможете забезпечити себе електрикою на кожному кроці, а так же станете абсолютно незалежні від розеток електроживлення, що дуже актуально в самих різних ситуаціях.

Якщо знадобитися установка електрогенераторів — звертайтеся до нас, виконаємо всі швидко і якісно.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу