ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Ремонт техніки

Ремонт технікиВиконаємо ремонт техніки будь-якої складності. Розвинена сфера послуг для різних верств населення є основною характеристикою сучасного суспільства. Виконуються різні роботи по ремонту різної техніки, з доставки її від замовника для ремонту в спеціально обладнаних майстернях і назад, проведення ремонту та заміни несправних частин на місці, в домашніх умовах.

Наша компанія може виконати якісний ремонт будь-якої побутової техніки після одержання нами замовлення, який можна зробити, зателефонувавши до нашого офісу в Києві. Оператор по прийняттю замовлень на ремонт техніки з великою увагою вислухає клієнта про характеристику несправності використовуваної техніки, прийме замовлення і визначить час, коли професіонали компанії приїдуть для проведення робіт.

Ремонт будь-якої технікиКолектив компанії і всі її майстри мають величезний досвід продуктивної роботи по ремонту різної побутової техніки. Використання новітніх технологій і обладнання, дозволяє в найкоротший термін визначити причини несправності, знайти вийшла з ладу деталь або несправну систему цього пристрою і замінити її, якщо можливо, на місці або транспортувати в спеціальні приміщення з допоміжним обладнанням.

Компанія проводить якісний ремонт телевізорів, холодильників, пральних машин та іншої побутової техніки, яка використовується в кожному будинку. Досвідчені майстри нашого колективу усунуть будь-яку несправність, зроблять все роботи якісно і в короткий термін. Наша організація дорожить своєю репутацією і виконує ремонт на високому рівні.

Наші клієнти задоволені проведеною роботою і високо оцінюють майстерність наших фахівців. Наш дружний колектив виконає будь-яке замовлення по ремонту будь-якої техніки клієнт

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу