ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Ремонт електроплит

ремонт електроплитМи виконуємо ремонт електроплит будинку у замовника. Все частіше для своєї кухні жінки вибирають електричні плити, які нічим не поступаються газовим плитам по виконуваних функцій. Велика популярність таких електричних помічників пов’язана з позитивними характеристиками їх, з прекрасним дизайном і можливістю встановити від двох до чотирьох нагрівальних елементів на будь-якій кухні. Для приготування різної їжі багато господинь використовують тільки електричну плиту.

Відмова в роботі такого помічника створює ряд проблем для життя будь-якої сім’ї. Тому компанії по ремонту електроплит виконують потрібну і затребувану роботу в сучасному суспільстві. Наша компанія з Києва вирішила надавати послуги з ремонту електроплит. Організація об’єднує в своєму колективі великих трудівників і грамотних фахівців, готових якісно виконати будь-яке замовлення, відремонтувати і замінити згорілі нагрівальні елементи.

 Перегляд і аналіз електроплитиВажливою причиною виходу з ладу нагрівальних елементів плити є не правильне використання підходящої посуду для приготування різних страв. Про це багато господинь навіть не здогадуються. Важливо використовувати один діаметр нагрівального елементу і таку ж посуд.

Наші фахівці замінять непрацюючу деталь і підкажуть господині правильні методи користування електроплиткою, які продовжать термін користування електроплити. Майстри наладчики, які знають всі тонкощі роботи електричного приладу і методи усунення проблем, проведуть в домашніх умовах ремонт з подальшою перевіркою роботи. Гарантія якості на ремонт електроплит послужило нашій компанії з Києва основною характеристикою і привело до нас багатьох замовників.

Компанія виконає будь-який ремонт вашої електроплити, зробить свою роботу в запланований час і з високою якістю. Компанія чекає нових замовників і будемо раді виконати навіть складний ремонт електроплити.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу