ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Ремонт побутової техніки

Ремонт побутової технікиВиконаємо ремонт і відновимо роботу побутової техніки. Головним помічником в домашніх справах будь-якої жінки є побутова техніка. Різна побутова техніка не тільки звільнила жінку від такого важкого праці, а й зробила можливим приділяти собі більше часу.

Сучасні побутові прилади є складні автоматичні системи, які виконують весь комплекс запрограмованих операцій. Вихід з ладу одного агрегату або системи може викликати зупинку або в гіршому випадку, поломку машини.

Ремонт такого обладнання повинні проводити фахівці високого рівня, котрі розуміються не тільки в процесі роботи машини, але і в автоматичному управлінні цими процесами.

Ремонт іншої побутової технікиМи компанія з ремонту сучасних побутових приладів і техніки різних моделей і компаній виробників, знаходимось в місті Київ, приймаємо замовлення по відновленню всіх процесів вашої побутової техніки.

Ремонт побутової техніки наші фахівці можуть провести в домашніх умовах якісно і акуратно. Якщо ремонт неможливо провести на місці, то вантажники компанії винесуть важку машину до автомобіля компанії для навантаження.

Несправну побутову техніку відремонтують в спеціальних майстернях, які обладнані новітньою апаратурою та спеціальним обладнанням, для якісної заміни несправних деталей.

Фахівці нашої компанії користуються заслуженим авторитетом у цій сфері послуг, що надаються населенню. Використовуючи новинки технічного прогресу і отримуючи знання з новітніх розробок в області побутової техніки, наші майстри проводять діагностику несправного агрегату в найкоротший термін. Від правильного висновку про причини поломки певної деталі або автоматичної системи залежить весь комплекс проведених ремонтних робіт.

Наша компанія відповідає за якість проведеного ремонту техніки і заслужено користується високим авторитетом у своїй сфері діяльності.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу