ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Ремонт житла

Наша компанія це досвідчені фахівці, які надають ремонт житла, які знають свою справу. Саме тому багато хто звертається до нас і отримують високоякісний результат, а також економію часу і грошей.

Ми виконуємо наступні види робіт:

  • Капітальний ремонт житла. План складений нашою компанією і вами ми втілюємо в реальність, дотримуючись тимчасових термінів і домовленостей по оплаті.
  • Електрика в житловому приміщенні. Наші кваліфіковані фахівці проведуть електропроводку, відремонтують і налаштують вже наявні прилади, такі як розетки, світильники та інше обладнання. Встановити електропроводку самостійно вкрай складно, так як ця робота вимагає певних знань і навичок, що забезпечують правильну роботу електромережі. При помилках в монтажі можна не тільки забезпечити необхідність проведення повторних робіт, а й завдати серйозної шкоди побутової техніки.
  • Сантехнічні роботи в житловому приміщенні. Установка приладів, пов’язаних з водопостачанням та каналізацією не проблема для наших фахівців. Вони швидко і якісно проведуть монтаж труб для ванної кімнати, туалету, кухні і різних господарських будівель. Наші майстри встановлять будь-яку сантехніку, причому зроблять це швидко і якісно. Це дуже важливо, тому що в більшості випадків саме правильний монтаж є запорукою тривалої експлуатації приладу.
  • Шпалери. Поклейка шпалер це трудомісткий процес, що вимагає певних зусиль. Саме тому цю роботу слід довірити людям, які відмінно з нею впораються. Ми поклеїти ваші шпалери згідно з усіма вимогами виробника, підберемо правильні матеріали і допоміжні засоби, що забезпечить блискучий результат і позбавить вас від зайвих розтрат.
  • Гіпсокартон. Робота з гіпсокартоном це одна з найважливіших частин ремонту, результат якої забезпечує зовнішній вигляд всіх наступних робіт. Нерівний або неправильно використаний матеріал буде видно і під фарбою, і під шпалерами. Але наші майстри знають свою справу, тому вас чекає тільки ідеальний результат. Вони швидко і якісно зроблять обшивку, змонтують конструкції і перегородки з гіпсокартону, а результат їх роботи приємно здивує не тільки вас, але і всіх ваших гостей.
  • Фарбування. Наші фахівці в найкоротші терміни пофарбують стіни, підлогу, стелі та інші частини інтер’єру. Вони забезпечать рівномірне і економне нанесення фарби, що стане результатом привабливого і естетичного зовнішнього вигляду.
  • Стіни. Підготовка стін до подальших робіт це основа, яка потребує чималих зусиль. Якісно отштукатуренная, рівна поверхня стане запорукою успішного результату як клеєння шпалер, так і фарбування. Наші майстри як ніхто краще знають свою справу і виконають всі найкращим чином.
  • Стелі. Мабуть, найскладніша для ремонту частина кімнати це стеля. Саме він потребує ідеальному вигляді, так як при включеному освітленні видно його дрібні недоліки. Тому стеля, як ніхто інший, має особливу потребу в руці професіонала. У нас ви можете не тільки знайти майстра, відмінно знає свою справу, а й позбавити себе від зайвих розтрат.
  • Послуги дизайнера. Хто як не досвідчений дизайнер знає як з маленької кімнати зробити зручну вітальню, а з декількох квадратних метрів повноцінну функціональну кухню. Саме послуги цих фахівців стали найпопулярнішими на ринку сучасних ремонтних послуг. Наші дизайнери допоможуть вам підібрати майбутню стилістику, правильно визначитися з відтінками і розставити всі предмети інтер’єру.

Ремонт квартир і будинків в Києві

Звертаючись в нашу компанію, ви завжди будете впевнені в якісному ремонті і в довговічності результату виконаних робіт. У нас ви не викинете гроші на вітер і будете довгі роки насолоджуватися відмінним видом вашого будинку.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу