ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Фарбування стін

Фарбування стін здається простим заняттям, але насправді вона має масу нюансів, які можуть негативно позначитися, як на зовнішньому вигляді, так і на терміні служби пофарбованої поверхні. Наша компанія готова запропонувати якісну послугу фарбування стін в Києві.

Чому варто довіритися професіоналам

Стіни складаються з різних матеріалів, які потрібно фарбувати різними фарбами. Дерево і бетон матимуть різні властивості, відповідно до них потрібно вибирати певний барвник. При неправильному виборі фарба буде мати колір, що відрізняється від початкового, а в гіршому випадку навіть не пристане до поверхні. У нашій компанії працюють фахівці з багаторічним досвідом, які відразу визначать, ніж фарбувати, і яка обробка може знадобитися поверхні перед фарбуванням.

Навіщо поверхні додаткова обробка

Фарбування стінФарбування стенПрі підвищеної вологості або пористій структурі стін може знадобитися грунтовка, щоб фарбування була можливою. Завжди обов’язково очищення поверхні для того, щоб фарбувальний шар ліг рівно. Для рівності штукатурять проблемні місця. Такі операції зі стінами краще виконувати руками професіоналів.

Потрібний інструмент

Важливий не тільки вибір фарби і обробка матеріалу, а й інструмент для фарбування. Крім стандартних валика і пензлика є спеціальне обладнання, яке дозволяє оперативно і рівно покрити поверхню необхідним кольором. Звичайній людині покупка такого устаткування вийде дорогим придбанням. Також і валики, і кисті і пульверизатори вимагають певного досвіду, щоб не бруднити навколишній простір. Саме тому, якщо вам знадобилася фарбування стін в Києві, потрібно звернутися до нас. Ми пофарбуємо ваші стіни оперативно і якісно, і готові запропонувати повний комплект послуг по ремонту квартир.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу