ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Поклейка шпалер

У переліку послуг з ремонту квартир, які надає наша компанія, декорування стін має першорядне значення. Стіни — це та частина приміщення, яка в основному визначає, яким буде інтер’єр. Ми пропонуємо поклейку шпалер в Києві, гарантуючи високоякісну роботу на всіх етапах цього процесу.

Оздоблення стін шпалерами — добре відпрацьований алгоритм, успішність застосування якого залежить від рівня майстерності виконавців.

Підготовка стін і матеріалу

Стіни слід очистити від колишньої обробки, при необхідності зашпаклювати пошкоджені місця, відшліфувати їх і очистити від пилу. Рулони шпалер розрізати на смуги, які трохи перевищують за розміром висоту місця їх наклейки. Якщо шпалери з візерунком, треба враховувати, що на сусідніх смугах цей візерунок повинен збігатися.

Розкласти смуги шпалер по довжині на підлозі, нанести на них розведений по інструкції клей. Після цього шпалери слід скласти вдвічі або вчетверо, і залишити на час, щоб вони просочилися клеєм. Нанести клей на стіну в місці поклейки.

Поклейка шпалер

Процес поклейки

Традиційно шпалери клеяться в двох напрямках від вікна до дверей. Це допомагає максимально приховати останні стики, в яких можуть зійтися вузькі смуги. Шпалери клеяться зверху вниз, при постійному розпрасовування валиком або вологою ганчіркою, і при постійному контролі вертикальності за допомогою лазерного або водяного рівня. Бульбашки і викривлення видаляються до засихання клею. У нижній частині зайвий папір зрізається з урахуванням подальшої установки плінтуса. У верхній — під нижній край багета або під раніше намічений рівень.

Тонкі шпалери зазвичай клеяться внахлест, більш товсті — встик. Смуга, яку клеять в кутку, повинна на три сантиметри закривати одну стіну і на решту довжину — другу. Категорично не рекомендується нехтувати вертикальністю заради того, щоб смуга шпалер розміщувалася паралельно лінії кута або одвірка. Якщо ці елементи кімнати мають деякий зсув по вертикалі, нерівна поклейка шпалер буде занадто помітною.

Завершення

Останній етап роботи — ретельний огляд наклеєних шпалер і усунення виявлених недоліків. В основному це кути, які слід підклеїти, або не видалені бульбашки повітря.

Поклейку шпалер в Києві наші фахівці готові провести оперативно, без затримок, зі збереженням високого рівня якості. Ми вміємо працювати з усіма видами шпалер, і зі стінами будь-якого ступеня складності.

Всі ціни на дану послугу ви зможете дізнатися за телефоном, що нижче а також довідатися докладні ціни на метр квадратний (м2).

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу