ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Розробка дизайну інтер’єру

Ремонт в квартирі або заміському будинку починається з рішення цей ремонт робити. І якщо доленосне рішення прийнято, починається важкий шлях від рішення до реалізації. Найскладніше питання — який саме ремонт робити. Якщо з косметичним все більш-менш зрозуміло — там підфарбували, там шпалери переклеїли, то капітальний ремонт вимагає серйозних вкладень і серйозного підходу.

В першу чергу потрібно визначитися, з масштабами. І якщо це не одна кімната — краще довіритися професіоналам. Перепланування приміщення, підбір необхідних матеріалів, зміна інтер’єру — короткий перелік причин, за якими слід замовити послуги дизайнера інтер’єру в Києві.

Професійний дизайнер зі спеціальною освітою виїде до місця ремонту, щоб розробити разом із замовником проект інтер’єру, враховуючи всі його побажання. Будь-які креативні ідеї клієнта будуть враховані виходячи з можливостей замовника і початкової планування квартири або будинку. Застосовуючи власні знання і досвід, наш дизайнер використовує спеціалізовані комп’ютерні програми, щоб клієнт зміг попередньо побачити те, що станеться з інтер’єром після завершення ремонту.

 Послуги дизайнера інтер'єру в Києві

Крім усього іншого, в завдання дизайнера обов’язково входить розрахунок вартості матеріалів, устаткування і робіт, які будуть виконуватися в приміщенні, а також терміни проведення ремонту — «від і до». Це дозволить клієнтові спланувати і свій бюджет, і свого часу.

Якісно і швидко зроблений ремонт будь-якої складності — коник нашої компанії. Команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи і професійним обладнанням виконає всі можливі роботи у вашій квартирі або будинку — від перестилання підлог і заміни електрики до фінішної обробки стін і стелі.

Точну вартість на послуги дизайнера інтер’єру ви зможете дізнатися зателефонувавши по телефону, що нижче.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу