ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Монтаж і обшивка стін гіпсокартоном

Гіпсокартон — чудовий матеріал для вирішення наявних зі стінами і стелями проблем. З його допомогою можна приховати навіть істотні недоліки, в тому числі помітні нерівності або пошкодження, а також кардинально змінити планування квартири або будинку.

Майстри з нашої компанії мають великий досвід переформатування житла із застосуванням гіпсокартонних плит. Йдеться про зонування простору, облаштуванні нових перегородок і навіть про створення нових приміщень з наявних.

Робота з гіпсокартоном

Підготовка до монтажу гіпсокартону

У набір інструментів і витратних матеріалів для роботи з гіпсокартоном входять:

  • акумуляторний шуруповерт;
  • просекатель для профілю;
  • ножиці по металу;
  • рулетка, олівець, рівень, канцелярський ніж;
  • металевий стієчний і направляючий профіль для кріплення гіпсокартону;
  • з’єднувальні елементи, кріплення, саморізи.

Виміряти довжину стін в області стелі, визначити горизонтальність і вертикальність, вирізати профіль для напрямних, після чого прикріпити його саморізами. Аналогічно підібрати і прикріпити профіль до підлоги. З’єднати між собою профілі вертикальними напрямними, використовуючи для цього просекатель. Вертикальну направляючу також прикріпити до стіни саморізами. Залишається змонтувати за допомогою саморізів і підвісів стієчний профіль, дотримуючись його строго вертикальне розміщення. Для забезпечення надійності конструкції слід її посилити поперечними ребрами жорсткості.

Монтаж

Вирізати за розмірами каркаса лист гіпсокартону і прикріпити його до напрямних саморізами з потайною головкою. Саморіз повинен розташовуватися перпендикулярно до напрямної, не менше, ніж на 15 мм від її краю. У глибину каркаса шуруп повинен йти не менш, ніж на 10 мм.

Всі операції з монтажу гіпсокартону повинні супроводжуватися контролем вертикальності і горизонтальності розміщення плити.

Завершення

Гіпсокартонні конструкції вимагають додаткової обробки, яка проводиться відповідно до вимог замовника. Обов’язково необхідно закрити місця, в яких кріпилися потаємні саморізи.

Наші фахівці працюють з гіпсокартоном якісно і швидко. Монтаж складних конструкцій проводиться на належному рівні і в стислі терміни.

Вартість робіт за метр квадратний (м2) а так само ціни на додаткові послуги ви зможете дізнатися зателефонувавши по телефону, що нижче.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу