ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

 Сантехнічні роботи

Послуги по якісній установці будь-якої сантехніки. Сучасні технології зробили великий переворот в нашому побуті. Технічне забезпечення багатьох квартир і приватних будинків дозволяє жити комфортно і затишно кожній людині в своєму житлі. Різні сантехнічні прилади та системи наших квартир створюють для людини сприятливі зони для відпочинку, зняття втоми і інші важливі функції для комфортного існування.

Наша компанія, яка знаходиться в Києві, надає сантехнічні послуги в ваших квартирах або приватних будинках. Наша команда з великим досвідом роботи виконає установку і обов’язкове підключення багатьох приладів для ваших ванних кімнат. Бригада професіоналів встановить змішувачі для ванної та раковин, провівши цю роботу акуратно, не пошкодивши кахельної плитки і будь-яких покриттів. Установка систем очищення води і підключення кранів, розміщення мийки в зручному місці на кухні, створить можливість для будь-якої господині користуватися чистою водою і затишно себе почувати.

План сантехніки будинкуОсобливе місце в нашій роботі займає «СОЛОЛІФТ». Примусова каналізація з подрібненням вступників відходів, створює сприятливий відведення всіх рідин в системі на різну відстань до труб каналізації. Фахівці нашої компанії всі процедури по правильному встановленню Сололіфт і прокладання труб зроблять з високою точністю, продумають розташування всіх деталей системи так, щоб вони не псували загальний вигляд санвузла.

Колектив робітників і фахівців, виконуючи багато замовлень по встановленню різної сантехніки в Києві, користується великим авторитетом серед клієнтів і фірм конкурентів. Всі роботи виконуються якісно, розуміння своєї справи і повагу до своїх замовників дозволяє будь-яку роботу виконувати в строк або в гранично стислий час. Ми виконуємо складні і навіть дуже важкі завдання, роблячи це якісно з великою гордістю, для комфортного життя оточуючих людей.

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу