ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Послуги сантехніка (Сантехнік додому)

Послуги сантехнікаЛюдина ще з давніх часів прагнув облаштувати своє житло. Починаючи з використання шкури в печері, закінчуючи установкою різної побутової техніки і різних систем каналізації. Ми оточили себе по можливості, новітніми предметами для побуту і використовуємо передові технології для поліпшення свого життя.

Раніше кухня кожної сім’ї включала кран з раковиною і обідній столик. У ванній була чавунна ванна і простий унітаз. Але час не стоїть на місці. Техніка розвивається, і людина інтенсивно користується її новинками. Але не всі технології можуть бути зрозумілі простій людині, та й навіщо.

Сучасні кухні обладнані різної побутової технікою. Розташовуються крани з холодною і гарячою водою, посудомийні машини з підведенням води і висновок в каналізацію. Кругом труби, трубочки, колінні згини, з’єднання і крани і багато ще різних з’єднань, що йдуть у ванну і туалет.

Проходить час, ми раптом помічаємо маленькі крапельки води, які чомусь капають на з’єднаннях. Раптом кран починає «гарчати» і пропускати крапельки води, оголошуючи квартиру ритмічної капежом. І тут ми згадуємо простого сантехніка, який у всьому цьому розбирається і може все виправити і відразу думаємо про послуги сантехніка.

Сантехнік в дiм в Києві

Наші фахівці надають послуги сантехніка, виконують замовлені роботи на дому з великим професіоналізмом і якісно. Використання сучасних матеріалів для ремонту і заміна різних частин трубопроводу на більш міцні деталі, з високою зносостійкістю, є основною відмінною рисою нашого бізнесу.

Виконуємо весь комплекс сантехнічних робіт на дому, все затребувані послуги сантехніка. Ліквідація і заміна старих «дірявих» труб, установка і ремонт різних кранів, підключення, так модних сьогодні, душових кабінок, ліквідація аварійних ситуацій водопостачання і каналізації — основні види робіт нашого дружного колективу.

Зробити замовлення можна по телефону або формою замовлення. Хороший сантехнік додому в Києві прибуде вчасно, в замовлене господарем квартири час. При подачі замовлення обмовляється вид поломки і необхідні матеріали, вузли для ліквідації «неприємностей». Наші кваліфіковані робітники приїдуть з підготовленими агрегатами і потрібними матеріалами для ремонту.
Фахівці фірми можуть надати послуги по установці у ванній кімнаті і на кухні деяких побутових агрегатів за своєю специфікою і запропонувати вам проводити обслуговування їх і ремонт в майбутньому.

Представники фірми можуть встановлювати різні зчитувальні пристрої (водоміри) для користувача. Правильно встановлені прилади є основними вимогами компаній з водопостачання та каналізації.
Виклик сантехніка на будинок в потрібне для вас час, ліквідація втрат води і усунення поломок, і інші види робіт — це дуже потрібний вид послуги сантехніка. Збільшення переліку пропонованих робіт, їх якісне виконання і в термін, ввічливе спілкування з замовником — ось основний напрямок роботи нашого колективу.

Ціни на послуги сантехніка
Установка змішувача для ванни (без демонтажу) 250 грн.
Установка змішувача для раковини, мийки (без демонтажу) 250 грн.
Демонтаж змішувача 50 грн.
Установка мийки, раковини (без змішувача) 250 грн.
Установка тумби (без змішувача) 350 грн.
Демонтаж кухонної раковини, тумби 50-100 грн.
Установка сифона для раковини 50 грн.
Демонтаж сифона 20 грн.
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу
Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу