ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка мийки

 Мийка на кухніВажливим представником кухонного обладнання є мийка. Від її зовнішнього вигляду залежить загальне враження від інтер’єру приміщення, в якому любить проводити час вся сім’я. Так приємно розташуватися за кухонним столом, обговорюючи все, що сталося за день. Можна просто заглянути сюди, щоб з’їсти чогось смачненького, тут можна нашептатися з подругою про чисто жіночих справах, обговорюють тут свої справи і чоловіки, усамітнившись в затишку і спокої.

І все-таки, основним призначенням кухні є приготування їжі та миття посуду. Адже якщо навіть у вас є посудомийна машина, мийку на кухні ніхто не відміняв. У продають величезну кількість мийок на будь-який смак і гаманець. Кожен підбере її, виходячи зі своїх переваг, з дотримання обраного стилю всіх кухонних меблів. Але мало купити вподобану мийку.

Важливо правильно встановить її, щоб вона довгі роки радувала вас своїм охайним зовнішнім виглядом, не псувала стільницю, допускаючи проникнення води на її зріз.

 Мийка на кухніУстановка мийки під силу будь-кому, хто знайомий з її технологією і вміє користуватися потрібними для цього інструментами. Але гарантію якісної установки може дати тільки компанія, що спеціалізується на наданні даного виду послуг. Ми пропонуємо свої послуги в Києві з установки мийок та іншого сантехнічного обладнання.

У нашій компанії працюють професіонали, справжні майстри, які люблять свою справу і готові виконати його якісно і в строк. Монтаж мийки в стільницю проводиться відповідно до розробленої технологією, що дозволяє збільшити довговічність установки. Велика увага приділяється герметизації стику між мийкою і стільницею. Наші фахівці встановлять на мийку і змішувач, і кран для водяного фільтра. Вам залишиться тільки прийняти роботу і насолоджуватися чистотою і затишком улюбленої кухні.

Ціни на послуги
Установка змішувача для раковини, мийки (без демонтажу) 250 грн.
Демонтаж змішувача 50 грн.
Установка мийки, раковини (без змішувача) 250грн.
Демонтаж кухонної раковини, тумби 50-100 грн.
Установка сифона для раковини 50 грн.
Демонтаж сифона 20 грн
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу
Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу