ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка системи очищення води

Система очищення води

Своє ставлення до чистоти води, багато хто переглянув завдяки нашій компанії. Установка систем очищення води — цією справою ми займаємося вже не перший рік.

Чотири напрямки, за якими працює компанія на найвищому технологічному рівні, сьогодні цікавлять багатьох. Системи очищення води для квартир, системи очищення для заміських будинків і котеджів, для кафе і ресторанів, очітка води в офісах і підприємствах.

Якщо говорити про питну воду, то еталоном якості фахівці вважають талу воду льодовиків. Отримати воду близьку за якістю до талої, можна тільки за допомогою систем очищення, які працюють за принципом поворотного осмосу.

Наша компанія пропонує апарати, які очищають води до питної. Як правило, вони встановлюються в кухні, під мийкою і виводиться окремий кран. У підсумку, ви як споживач отримуєте кришталево чисту воду для пиття і приготування їжі.

Чиста вода з кранаСистеми, пропоновані нашою фірмою, є лідером на ринку по співвідношенню ціни і якості. Ці системи складаються з п’яти ступенів очищення води. Устаткування для очищення води, що продаються нашою фірмою, відповідає всім міжнародним рівням сертифікації та стандартизації.

Вашій увазі будуть представлені системи очищення ВІП класу — це найсучасніша розробка, яка крім високої якості водопідготовки, ще дуже компактна і зручна. Ця система не має додаткових накопичувальних ємностей.

Кран в цій системі має електронний механізм, за допомогою якого ви контролюєте якість води в режимі реального часу. Новітні системи, які пропонує наша компанія, не мають аналогів на світовому ринку і є самою компактною з назад осмотичних систем. Турбота про власне здоров’я повністю в ваших руках.

* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу