ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка домашнього кінотеатру

Установка домашніх кінотеатрівУстановка домашніх кінотеатровКаждому людині хотілося б мати свій власний домашній кінотеатр. Ну дійсно, який людина відмовиться від настільки привабливої пропозиції — покупки домашнього кінотеатру? У будь-якому випадку, можна буде кликати друзів, купувати попкорн і насолоджуватися фільмами в домашніх умовах. Розвалившись на м’якому дивані, в піжамі, з закускою в руках можна відчувати себе набагато комфортніше, ніж в кінотеатрі, але при цьому екран буде таким же великим, а звук таким же гучним.

Сучасний домашній кінотеатрПредставимо, що Ви вже купили домашній кінотеатр, але хтось же повинен його встановити? У будь-якому випадку, самі Ви цього не зробите, якщо тільки не працюєте в даній області. Ідеальний варіант — це звернутися до будь-якої професійної компанії, що має досвід роботи в даній сфері.

Установка домашніх кінотеатрів в нашій компанії не вимагає занадто великих витрат (хоча, якщо Ви купили кінотеатр в домашніх умовах, оплатити його установку Ви зможете). В першу чергу, ми зробимо так, щоб будь-який обраний Вами домашній кінотеатр вписався під інтер’єр кімнати. Що б Ви там не обрали, ми здійснимо Вашу ідею, встановивши всі так, щоб виглядало красиво і стильно. Крім того, ми працюємо оперативно, швидко, не змушуючи своїх клієнтів занадто довго чекати. Це не в наших принципах, бачити нудьгуючих клієнтів.

* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу