ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка газової плити з духовкою

Установка газових плитУстановка газових плітУстановка газової плити в Києві з кожним днем стає все більш популярною. І це зовсім не дивно, адже сьогодні природний газ є найдоступнішим і економічним видом палива. Взагалі, газова плита являє собою досить складний побутовий прилад, підключення якого вимагає присутності досвідченого майстра.

Самостійне підключення може призвести до небажаних і сумних наслідків, уникнути яких не складе ніяких труднощів при зверненні в компанію, яка професійно займається даним видом установки. Слід мати на увазі, що при порушенні правил підключення газових плит з духовкою, покупець має всі шанси втратити гарантійне обслуговування від виробника, оскільки вина за непрофесійне підключення ляже виключно на нього. Тільки фахівець має всі права, а також ліцензію на роботу з газовими плитами, і тільки майстер має в своєму розпорядженні необхідне сертифіковане обладнання та спеціальні шланги для стикування із загальною системою газопостачання.

Підключення газової плитиКрім того, тільки в розпорядженні наших досвідчених фахівців є всі можливості для грамотної установки будь-яких газових плит з духовкою: як стоять окремо від меблів, так і спеціально вбудованих в існуючу кухонні меблі нагрівають поверхонь або духовок. Абсолютно всі необхідні комплектуючі, які використовуються фахівцями для установки нової газової духовки, повністю відповідають всім необхідним вимогам безпеки. А їх вартість вже буває включена у вартість самої установки плити.

Звернувшись до нас, можна розраховувати на максимально швидке підключення і установку газової плити з духовкою. Найзручніше попередньо ознайомитися з усіма умовами і можливостями установки і підключення газових плит на сайті компанії, а після також оперативно можна зробити замовлення по телефону, поштою або через спеціальне вікно замовлень.

Подбайте про свій комфорт і безпеку, насолоджуйтеся смачно приготовленої їжею на грамотно встановленої і підключеної газовій плиті. Довіртеся професіоналам і будьте абсолютно спокійні за життя і здоров’я своїх близьких, і за своє власне благополуччя.

Ціни на послуги
Установка і підключення газової плити з духовкою 500 грн. + Витратні матеріали
Демонтаж плити з духовкою при гнучкому підведенню 50 грн.
Демонтаж плити з духовкою при жорсткій підводці 200 грн.
Заміна газового крана 300 грн. + Витратні матеріали
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 150 грн. за послугу
Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу