ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка холодильника

Установка холодильникаУстановка холодільнікаХолодільнікі транспортуються в горизонтальному положенні, це обов’язкова умова для збереження робочої функції агрегату.
Наша компанія виконує якісну установку холодильників. Фахівці з досвідом роботи, професійно підготують прилад до роботи на довгі роки. В процес установки регламентований, всі етапи відповідно до інструкції від виробника.

Установка холодильника — порядок наших дій:

 • Вибір місця установки в приміщенні (кухні). Якщо у вас сонячна сторона, то ставити біля вікна прилад не бажано, для деяких моделей. Загляньте в інструкцію, в таблиці кліматичного класу наведені допустимі температурні норми для конкретної моделі.
  Після транспортування холодильника, встановивши його у вертикальне положення не можна відразу включати, необхідно витримати 2 години. Недотримання цієї умови, може привести до поломки. Охолоджувач після коливань при транспортуванні повинен стекти по трубках задньої.
 • Забезпечте вільну циркуляцію повітря, не менше 5 см з усіх боків.
  Вам доставили холодильник, огляньте прилад на предмет цілісності. Вм’ятини бічних сторін, можуть бути причиною неакуратно перевезення або підйом і занос холодильника в будинок.
 • Огляньте шнур електроживлення, візуально оціните цілісність.
 • Номінальна напруга в розетці повинно відповідати вимогам, зазначеним в інструкції. Якщо ваші електричні мережі схильні до різких електричних коливань, можливо, варто придбати спеціальний стабілізатор напруги. Існують моделі, що мають вбудований стабілізатор напруги.
 • Перевірте внутрішні стінки холодильника, не повинно бути тріщин і відколів, ущільнювач на дверцятах щільно прилягати при закриванні.
 • Вирівняйте по поверхні підлоги установку холодильника, відрегулюйте ніжки холодильника, це забезпечить безшумну роботу приладу.
 • Протріть слабким мильним розчином стінки холодильника, зайву вологу треба видалити. Запах пластика видаляється при промиванні води з лимонним соком.

Особливості установки холодильників Side-by-Side

Холодильник side-by-sideХолодильник side-by-sideХолодільнікі Side-by-Side відрізняються від інших моделей, конструктивним розташуванням дверцят, габаритами.

Установка холодильників Side-by-Side передбачає той же порядок, як і інші моделі. Холодильник Side-by-Side складні системи, мають додатковий перелік послуг зі встановлення та налагодження ефективної роботи.

Підключення системи холодної води (до моделей з діспенсорамі), установка фільтра для очищення води, настройка електронного управління, демонстрація і перевірка в тестовому режимі всіх функцій.

Після включення холодильника в мережу, робота компресора буде кілька галасливою. Це нормальне явище, коли задані температури будуть досягнуті, полки заповнені продуктами, прилад буде працювати тихо.

Установка холодильників в Києві доступна для клієнтів, досвідчені майстри проконсультують і відрегулюють роботу холодильної системи. Компанія здійснює установку в терміни заявлені замовником, гарантує надання якісних послуг.

Ціни на послуги
Установка холодильника (типового) 350 грн.
Перенавеска дверей холодильника 400 грн.
Установка холодильника Side-By-Side 500 грн.
Підключення холодильника Side-By-Side до водопроводу 600 грн. + Витратні матеріали
Демонтаж холодильника 200 грн.
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу
Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу