ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка і підключення газової колонки

Газова колонкаВ сучасних містах часто бувають проблеми з водопостачанням. Часто ведуться ремонтні роботи на водогоні, через що протягом довгого часу не буває гарячої води. Особливо актуальна така проблема в літній сезон, коли умови для ремонту або заміни труб найбільш оптимальні. Як не подивися, але відключення гарячої води — це дуже неприємна подія, але його можна уникнути завдяки власним обігрівача води.

Установка газової колонки позбавить вас від непередбачених ситуацій і у вашому домі завжди буде гаряча вода. Газова колонка дозволить вам бути незалежним від центрального опалення. Так само використання газу куди дешевше, ніж використання електроенергії для обігріву води. Бажаєте здійснити підключення та установку газової колонки в Києві — легко. Наша компанія займається установкою газових колонок вже не перший рік.

 Підключення газової колонки, бойлераПідключення газової колонки, бойлера Благодаря великому досвіду нашої компанії і висококваліфікованим працівникам, які здійснюють безпосередньо послуги підключення та установку газової колонки, ваш будинок буде завжди наповнений теплом і затишком. Ціну підключення і установку газової колонки ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нашою компанією. Вибираючи газову колонку, ви вибираєте постійний комфорт і незалежність.

Так само, вода обігрівається за допомогою газу, буде куди більш гаряче води, що обігрівається за допомогою центрального опалення. У вас нарешті буде можливість відразу ж отримувати гарячу воду, що неможливо тільки за допомогою центрального опалення. Газова колонка виглядає красиво і естетично, а так само не зіпсує інтер’єр вашого будинку. Ви зможете економити на гарячій воді, так як використання газової колонки робить гарячу воду майже безкоштовною. Газова колонка — це ідеальне рішення проблем з гарячою водою.

Ціни на послуги
Установка і підключення газової колонки 300 грн. + Витратні матеріали
Демонтаж газової колонки 50 — 100 грн.
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому

* Мінімальний виїзд майстра від 150 грн. за послугу

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу