ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка кондиціонера

Установка кондиціонераПрактично кожна людина потребує кондиціонерах, якщо у нього є можливість купити настільки зручну річ. Особливою популярністю користуються кондиціонери типу «зима-літо», які холодною зимою створюють у Вашому будинку тепле повітря, а влітку охолоджують кімнати.

Крім того, що кондиціонери створюють досить-таки комфортабельні умови щодо погоди в будинку, вони ще й знищують всі шкідливі і небезпечні речовини, які містяться в повітрі. Наприклад, повітря, що виходить з кондиціонера, усуває мікроби і токсичні гази. Найефективніший спосіб боротися зі шкідливими речовинами, що витає в повітрі Вашого будинку — це придбати хороший, якісний кондиціонер, який захистить Вас і Вашу родину від зарази.

Важко знайти дійсно хороших майстрів, які знають толк у своїй справі, які зможуть правильно і коректно встановити кондиціонер в будинку. Самі Ви, напевно, встановити кондиціонер собі не зможете, тому краще звернутися до професіоналів — в нашу компанію, яка без жодних зусиль встановлює кондиціонери, як в будинках, так і в квартирах.

Установка кондиціонера в КиєвіНині має дуже багато різних кондиціонерів різних марок, з різними функціями тощо. На щастя, практично всі вони оснащені широким спектром можливостей: можна без праці регулювати температуру, включити очищає повітря режим тощо.

Ще недавно в Україні не були настільки популярні кондиціонери. Їх встановлювали в основному на громадських ділянках, наприклад, в магазинах або ресторанах. Але зараз же популярність помітно підвищилася, тому що клімат останнім часом занадто непередбачуваний. З цієї простої причини розмножилися кількість компаній, що займаються установкою кондиціонерів. Але знайти справді вартісних людей вкрай складно, тому обговоримо переваги користування нашими послугами.

По-перше, наша компанія не ставить занадто високих цін, оскільки вони, як правило, відлякують клієнтів. Ми намагаємося адекватно оцінювати вартість і роботу, підбираючи максимально близьку ціну, яка буде відповідати якості.

По-друге, зв’язатися з нами дуже легко. Нам можна зателефонувати, щоб уточнити дату нашого приходу до Вас для установки кондиціонера.

По-третє, основною перевагою є висококваліфіковані фахівці, що працюють в компанії, які не нароблять бід, а навпаки, зроблять свою роботу на вищий бал. Тільки в нашій компанії поєднуються: якісна робота, прийнятні ціни, зручність і висока швидкість.

Ціни на послуги
Установка кондиціонера (потужність 7) 1600 грн.
Установка кондиціонера (потужність 9) 1700 грн.
Установка кондиціонера (потужність 12) 2000 Грн.
Установка кондиціонера (потужність 18) 3000 грн.
Профілактика кондиціонера стандартного типу 250 грн. (Вартість фреону оплачується окремо)
Профілактика стельового типу кондиціонерів 800 грн. (Вартість фреону оплачується окремо)
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу
Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу