ТОП послуг компанії

Установка кондиціонера

Якісний монтаж кондиціонера в житловому приміщенні за доступною ціною!

Сантехнічні роботи

Замовте будь-які сантехнічні роботи в будинок або квартиру, наші фахівці допоможуть Вам!

Установка посудомийної машини

Якісна та швидка установка посудомийної машини. Економія часу для вас!

Сантехнік додому

Послуги сантехніка професіонала в будинок або квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка і підключення пральної машинки

Швидко і якісно встановимо пральну машину за доступною ціною!

Установка супутникового ТБ

Антена для супутникового телебаченняАнтена від супутникового телебачення, яке пропонує для переглядів велика кількість каналів різних країн і різних напрямків. Спеціальні інформаційні канали, фільми і дитячі мультфільми, пізнавальні передачі і навчальні програми і багато різних каналів, які допоможуть будь-якому глядачеві вибрати те, що йому цікаво.

Таке завдання виконує супутникове телебачення, установкою якого займаються спеціалізовані організації. Комплект для прийому транслюються з супутника програм складається з супутникової антени, перетворювача і підсилювача сигналу від супутника, який посилає цифровий сигнал в заданому діапазоні з певною частотою виробленого каналу мовлення. Зібраний і налаштований комплект супутникового ТБ під’єднують до телевізора.

Установка супутникового телебаченняУстановка супутникового ТБ (телебачення) дозволяє переглядати різні передачі з високою чіткістю зображення і прекрасним звуком. Величезний вибір різних програм по інтересам і вподобанням різного глядача, робить супутникове телебачення затребуваним в різних областях і країнах, містах і сільських селищах.

Можливість налаштувати безліч каналів не тільки своєї країни, але і інших іноземних каналів, розширює кругозір і обсяг знань, дає практику у вивченні іноземної мови. Супутникове ТБ має безліч безкоштовних каналів, але якщо вам набридла реклама, то існують платні канали, з яких можна вибрати все що цікаво саме вам.

В даний час таке мовлення за допомогою супутника найякісніше і дає можливість вибирати ті програми, які більше подобаються. Вартість установки устаткування супутникового прийому передач порівняно низька і якщо обрані безкоштовні канали, то подальшої оплати послуг немає. Проста система, висока якість відтворення передач ТВ і низька вартість супутникового телебачення сприяло широкому поширенню його по всій планеті.

Ціни на послуги
Установка супутникового ТБ від 1000 грн.
Налаштування тюнера 300 грн.
Установка однієї тарілки з підключенням з підключенням до одного телевізору (без абон. Плати) від 1000 грн.
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу

 

Замовте послугу по телефону +38 (097) 954-97-43
Або в режимі онлайн
► Замовити послугу