ТОП услуг компании

Установка кондиционера

Качественный монтаж кондиционера в жилом помещении по доступной цене!

Сантехнические работы

Закажите любые сантехнические работы в дом или квартиру, наши специалисты помогут Вам!

Установка посудомоечной машины

Качественная и быстрая установка посудомоечной машины. Ваше время будет сэкономлено!

Услуги сантехника

Сантехник на дом

Услуги сантехника профессионала в дом или квартиру.

Подключение стиральной машины к водопроводу

Установка и подключение стиральной машинки

Быстро и качественно установим стиральную машину по доступной цене!

Установка витяжки

Установка витяжкиПрийшов час і ви вирішили змінити в своєму будинку кухню? Для збереження нового обладнання і кухонних меблів, дуже важливим є витяжки. Ви придбали витяжку і вирішили самі її встановити? Не поспішайте робити чужих помилок. Головним моментом тут є установка витяжки. Для таких робіт є ми. Кожен повинен займатися своєю справою, і наша робота полягає в правильній установці кухонних витяжок.

Встановлюючи для вас витяжку, ми хочемо вам пояснити всі важливі нюанси. Перше, що знає кожен наш майстер і в чому помиляються майже всі користувачі витяжкамі- ні в якому разі не можна встановлювати витяжку в вентиляційний відділ будинку. Оскільки витяжка собою перекриває природний повітрообмін в квартирі. І при її включенні ваші сусіди відчують всі «аромати» вашої квартири. Таким чином витяжка не зможе повністю оновити повітря в усій квартирі.

Установка витяжкиВарто запам’ятати, що вентиляційні канали при будівництві будинку, не призначалися для витяжки. Ми, встановлюючи вам витяжку, можемо запропонувати лише один вірний спосіб установки. Майстер повинен прорубати в стіні окремий вихід. Звичайно, якщо ви зовсім цього не хотіли, є одне грамотне рішення і такої проблеми. За допомогою трійника підключити вихід витяжки до вентиляційної шахти. В цьому випадку трійник потрібно поставити на горизонталі каналу витяжки, при цьому сам канал виводять в шахту.

І третій, можна сказати найпростіший метод для квартири- це витяжка в режимі рециркуляції. Сенс такого типу витяжки в тому, що всі запахи і брудний, що накопичився над плитою повітря, проходить через фільтр, а виходить зовсім чистий. Але в цьому випадку за інструкцією раз на пів року потрібно міняти фільтра.
Ми готові допомогти людям правильно і професійно всі встановити, адже це наша робота. Звертаючись до фахівців, ви однозначно будете мати гарантію від нашої фірми. Установка витяжки — ми зробимо це краще за інших!

Ціни на послуги
Установка кухонної витяжки, одноблокової (ширина до 60 см.) 500 грн. + Витратні матеріали
Установка кухонної витяжки камінного типу до 60 см. 500 грн. + Витратні матеріали
Установка кухонної витяжки камінного типу від 60 см. 500 грн. + Витратні матеріали
Установка кухонної витяжки острівного типу 1500 грн. + Витратні матеріали
Пробивання отвору на вулицю 900-1200 грн.,
* В ціну входить вартість виїзду майстра додому
* Мінімальний виїзд майстра від 200 грн. за послугу